1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru:

Płatność gotówką w momencie dostarczenia towaru to bardzo popularna formą zapłaty. Jeżeli nie chcesz podawać w Internecie numeru swojej karty płatniczej i nie chcesz korzystasz z przelewów bankowych, to najlepsza dla Ciebie forma płatności.
Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tą formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę.
Kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i przekaże ją nam. Za tą usługę – pobrania od Ciebie gotówki i przekazania jej nam – musimy niestety zapłacić firmie kurierskiej. Dlatego też za dostawę zamówień płatnych przy odbiorze zapłacisz o kilka złotych więcej niż w przypadku zamówień opłacanych w inny sposób.

2. Płatność przelewem:

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.
Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za zamówione towary przelewem bankowym, to po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. W czasie, gdy banki będą zajęte przekazywaniem nam Twojego przelewu, my już rozpoczniemy kompletowanie Twojego zamówienia, żebyśmy mogli wysłać je jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty w naszym banku.
Standardowe przelewy zostają przekazane najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu.
Podczas dokonywania przelewu zwróć uwagę na tytuł przelewu, w którym powinien być wypisany numer zamówienia lub jeśli składałeś zamówienie telefonicznie – data zamówienia. Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia. Niestety z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie brać pod uwagę dyspozycji odnośnie Twojego zamówienia umieszczonych w tytule przelewu (np. zmiany adresu dostawy).
Nasze dane do przelewu to:

Łukasz Chadacz
Mydlita 24
77-116 Czarna Dąbrówka
Nr konta: 09 1240 3783 1111 0011 0631 4701